СклоресурсНазад

Енергозберігаючий склопакет

Середній будинок втрачає 10% його тепла через вікна та двері. Хороше, енергоефективне скління знижує теплові втрати, зберігає домашнє тепло та зменшує витрати на опалення.

Від обраного склопакету залежить багато. Потрібно сказати, що енергозбереження поняття багатопланове, воно залежить від хорошого монтажу, якісних ущільнювачів, притиску стулки, кількості повітряних камер, змісту повітряних камер, але головне — якісних показників скла.

Принцип створення енергозберігаючого склопакета полягає в нанесенні спеціального покриття на поверхню звичайного віконного скла методом магнітного напилення. Виготовлений за такою технологією енергозберігаючий склопакет, працює як своєрідний тепловий клапан – пропускає тепло зовні у Ваш будинок і відображає його як дзеркало, не даючи залишити приміщення і таким чином зберігаючи тепло і Ваш бюджет.

Використання енергозберігаючих склопакетів дає можливість:

економити на опаленні взимку та кондиціонуванні повітря влітку;
захистити від ультрафіолетового випромінювання, що позитивно позначається на здоров'я Ваших очей, а також допомагає уникнути вигоряння предметів інтер'єру, стін, картин, шпалер;
Завдяки своєму покриттю скло пропускає сонячне світло, взимку воно відбиває короткохвильове випромінювання зовні, а всередину відбиває довгохвильове теплове випромінювання. Влітку відбувається все навпаки: теплове довгохвильове випромінювання з боку вулиці вікно віддзеркалює і приміщення не перегрівається влітку і не охолоджується взимку. Таким чином, воно зберігає 60% тепла проти 30%, яке зберігають звичайні склопакети.

Температура на поверхні скла вища, ніж на поверхні звичайного скла, це запобігає появі конденсату. Розрив між двома стінками скла у ефективному подвійному склопакеті заповнюється інертним, нетоксичним газом. Цей газ має більшу щільність, ніж повітря, тому він більш ефективно знижує втрати тепла. Аргон – це газ, найчастіше застосовуваний у склопакетах, оскільки це надзвичайно економічно, безбарвне і не реагує на інші гази.

При установці 1-но камерного склопакету з енергозберігаючим склом, замість двохкамерного зі звичайними склом, ви економите гроші під час самого замовлення, і під час експлуатації вікна. Економія на електроенергії складе 35% в рік, приблизно протягом року вікна окупляться.

Використовуючи енергозберігаючі склопакети, Ви сприяєте економії природних ресурсів, а отже і поліпшенню екології.

Поділитися